GKS Strzegowo - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Strzegowo
90'

45'
Maciej Pauba Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
34'
Bartosz Półkoszek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
91'
Piotr Król Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego A2 słowami: „K***a, nie widzisz, że ręka była?!”

Leszek Gralewicz Kierownik drużyny
Włodzimierz Kownacki Trener
Piotr Bochdziewicz Drugi trener
Piotr Król Drugi trener
Piotr Melchinkiewicz Kierownik drużyny
Paweł Taranowski Trener

Autor:

tomzmuda

Utworzono:

24.07.2021

Tylko remis z najsłabszą drużyną Ligi Okręgowej zdobyli Seniorzy Wieczfnianki. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w przedostatniej minucie gry, kiedy w przypadkowy sposób piłka trafiła do naszej bramki. Nasi zawodnicy próbowali reklamować u sędziego zagranie nogą powyżej pasa, ale ten pozostał niewzruszony i wygrana przeszła obok nosa. W całym spotkaniu mieliśmy przewagę w grze oraz sytuacjach podbramkowych, jednak bez Piotra Melchinkiewicza nasz atak nie istnieje. Kamil Rutkowski z Patrykiem Jędrzejewskim zmarnowali trzy 100-procentowe okazje. W 10 minucie Rutkowski strzela głową z 5 metrów na pustą bramkę - nad poprzeczką, a w 75 minucie dostaje piłkę jak na tacy w sytuacji sam na sam, strzela lekko i bramkarz odbija piłkę na rzut rożny. Jędrzejewskiw 37 minucie również nie wykorzystuje sytuacji sam na sam - piłka mu odskakuje po złym przyjęciu, a sytuacyjny strzał broni bramkarz. Po za tym Bartosz Półkoszek trafia w spojenie słupka z poprzeczką dośrodkowując z prawej strony (34 minuta), a Marcin Harzyński w poprzeczkę z rzutu wolnego w ostatnim kwadransie drugiej połowy. Mieliśmy też dużo stałych fragmentów gry, jednak bez skutku bramkowego. Jedyny gol dla nas padł w 36 minucie. Przed pustą bramką był faulowany Jakub Mazurkiewicz, a Marcin Dziubiński strzelił z 11 metrów (po rękach bramkarza) do siatki.

Wiadomości (utwórz nową)