zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:3
Żbik Nasielsk
Korona Szydłowo
1:1
Sona Nowe Miasto
Orzyc Chorzele
3:2
Iskra Krasne
GKS Strzegowo
0:3
KS CK Troszyn
Wkra Żuromin
1:0
Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń
1:2
Korona Ostrołęka
Boruta Kuczbork
1:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Ojrzeń
1:2
Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
3:0
Boruta Kuczbork
Makowianka Maków Mazowiecki
1:1
Wkra Żuromin
Sona Nowe Miasto
7:0
Wkra Sochocin
Korona Ostrołęka
3:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Korona Szydłowo
2:1
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
1:0
Wkra Bieżuń
KS CK Troszyn
2:3
Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk
1:0
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
3:0
Nadnarwianka Pułtusk
Boruta Kuczbork
1:2
Żbik Nasielsk
Orzyc Chorzele
2:1
Korona Szydłowo
GKS Strzegowo
0:4
Sona Nowe Miasto
Wkra Bieżuń
3:0
KS CK Troszyn
Tęcza Ojrzeń
1:3
Korona Ostrołęka
Wkra Sochocin
1:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:3
Iskra Krasne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS CK Troszyn
1:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Korona Ostrołęka
5:0
Boruta Kuczbork
Korona Szydłowo
0:0
Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk
3:1
Wkra Sochocin
GKS Strzegowo
1:2
Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto
1:0
Makowianka Maków Mazowiecki
Iskra Krasne
3:0
Tęcza Ojrzeń
Żbik Nasielsk
1:2
Wkra Żuromin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
4:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Żuromin
1:4
Korona Ostrołęka
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:5
Korona Szydłowo
Orzyc Chorzele
1:3
Sona Nowe Miasto
Wkra Bieżuń
4:0
GKS Strzegowo
Boruta Kuczbork
0:1
Iskra Krasne
Wkra Sochocin
1:2
Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń
1:1
KS CK Troszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzyc Chorzele
2:1
Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto
0:2
Nadnarwianka Pułtusk
Korona Ostrołęka
7:0
Wkra Sochocin
Korona Szydłowo
2:3
Tęcza Ojrzeń
GKS Strzegowo
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Iskra Krasne
2:2
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
KS CK Troszyn
5:0
Boruta Kuczbork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk
3:1
Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin
2:2
KS CK Troszyn
Wkra Bieżuń
1:0
Sona Nowe Miasto
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:0
Orzyc Chorzele
Tęcza Ojrzeń
4:0
GKS Strzegowo
Boruta Kuczbork
0:1
Korona Szydłowo
Wkra Sochocin
1:5
Iskra Krasne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Strzegowo
3:1
Boruta Kuczbork
Iskra Krasne
1:4
Makowianka Maków Mazowiecki
Korona Ostrołęka
2:0
Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo
0:1
Wkra Żuromin
Wkra Bieżuń
2:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
KS CK Troszyn
5:1
Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele
0:1
Tęcza Ojrzeń
Sona Nowe Miasto
5:1
Żbik Nasielsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
7:1
GKS Strzegowo
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
KS CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk
2:1
Iskra Krasne
Boruta Kuczbork
1:5
Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:0
Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin
1:0
Korona Szydłowo
Tęcza Ojrzeń
0:4
Wkra Bieżuń
Żbik Nasielsk
0:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Strzegowo
1:0
Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń
6:0
Boruta Kuczbork
KS CK Troszyn
0:3
Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:3
Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele
2:1
Wkra Żuromin
Iskra Krasne
1:0
Żbik Nasielsk
Korona Szydłowo
1:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Sona Nowe Miasto
0:6
Korona Ostrołęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
4:1
GKS Strzegowo
Tęcza Ojrzeń
2:2
Sona Nowe Miasto
Wkra Żuromin
0:1
Wkra Bieżuń
Korona Ostrołęka
1:0
Iskra Krasne
Nadnarwianka Pułtusk
0:0
Korona Szydłowo
Boruta Kuczbork
0:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Wkra Sochocin
2:1
Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk
2:1
KS CK Troszyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sona Nowe Miasto
5:3
Iskra Krasne
Wkra Bieżuń
5:0
Wkra Sochocin
GKS Strzegowo
1:1
Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo
1:2
Żbik Nasielsk
KS CK Troszyn
2:2
Korona Ostrołęka
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:5
Wkra Żuromin
Tęcza Ojrzeń
5:1
Boruta Kuczbork
Orzyc Chorzele
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
5:1
Orzyc Chorzele
Boruta Kuczbork
0:5
Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk
1:0
GKS Strzegowo
Wkra Żuromin
7:0
Tęcza Ojrzeń
Korona Ostrołęka
1:1
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Mazowiecki
2:2
Wkra Bieżuń
Iskra Krasne
0:0
KS CK Troszyn
Wkra Sochocin
2:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
2:1
Wkra Żuromin
Korona Szydłowo
1:2
Iskra Krasne
Wkra Bieżuń
1:0
Nadnarwianka Pułtusk
Tęcza Ojrzeń
3:1
Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele
4:3
Żbik Nasielsk
GKS Strzegowo
2:1
Korona Ostrołęka
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:5
Makowianka Maków Mazowiecki
Sona Nowe Miasto
4:0
KS CK Troszyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS CK Troszyn
2:2
Korona Szydłowo
Nadnarwianka Pułtusk
3:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Żbik Nasielsk
2:1
Wkra Bieżuń
Korona Ostrołęka
2:1
Orzyc Chorzele
Wkra Żuromin
4:2
Sona Nowe Miasto
Makowianka Maków Mazowiecki
2:1
Tęcza Ojrzeń
Iskra Krasne
4:2
GKS Strzegowo
Wkra Sochocin
3:0
Boruta Kuczbork
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
0:0
Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk
3:0
Tęcza Ojrzeń
KS CK Troszyn
5:1
GKS Strzegowo
Sona Nowe Miasto
3:1
Korona Szydłowo
Iskra Krasne
9:3
Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk
3:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Makowianka Maków Mazowiecki
2:0
Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin
0:3
Wkra Żuromin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
Makowianka Maków Mazowiecki
GKS Strzegowo
- : -
Korona Szydłowo
Wkra Bieżuń
- : -
Iskra Krasne
Boruta Kuczbork
- : -
Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
- : -
Korona Ostrołęka
Wkra Sochocin
- : -
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
- : -
Żbik Nasielsk
Orzyc Chorzele
- : -
KS CK Troszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości