zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzekunianka Rzekuń
2:2
Iskra Krasne
Pełta Karniewo
0:2
Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Sona Nowe Miasto
1:3
Wkra Sochocin
Tęcza Łyse
4:2
Mazowsze Jednorożec
Tęcza Ojrzeń
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Orzyc Chorzele
0:5
KS CK Troszyn
Żbik Nasielsk
2:0
Boruta Kuczbork
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:0
Tęcza Ojrzeń
Makowianka Maków Mazowiecki
1:0
Tęcza Łyse
Boruta Kuczbork
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
KS CK Troszyn
4:1
Rzekunianka Rzekuń
Iskra Krasne
1:1
Pełta Karniewo
Wkra Sochocin
1:4
Wkra Bieżuń
Mazowsze Jednorożec
2:3
Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk
4:0
Orzyc Chorzele
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
5:0
Mazowsze Jednorożec
Sona Nowe Miasto
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Ojrzeń
2:4
Iskra Krasne
Rzekunianka Rzekuń
1:2
Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:0
Wkra Sochocin
Pełta Karniewo
0:7
KS CK Troszyn
Orzyc Chorzele
2:3
Boruta Kuczbork
Tęcza Łyse
2:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
3:1
Wkra Sochocin
Makowianka Maków Mazowiecki
0:1
Wkra Bieżuń
Iskra Krasne
4:1
Tęcza Łyse
Korona Ostrołęka
1:1
Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk
2:1
Pełta Karniewo
Mazowsze Jednorożec
0:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Orzyc Chorzele
3:0
Rzekunianka Rzekuń
KS CK Troszyn
3:0
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Łyse
1:0
KS CK Troszyn
Wkra Bieżuń
0:0
Korona Ostrołęka
Sona Nowe Miasto
3:3
Iskra Krasne
Pełta Karniewo
3:1
Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Sochocin
2:0
Mazowsze Jednorożec
Tęcza Ojrzeń
1:1
Żbik Nasielsk
Rzekunianka Rzekuń
0:1
Boruta Kuczbork
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
2:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Boruta Kuczbork
1:1
Mazowsze Jednorożec
Iskra Krasne
1:0
Wkra Bieżuń
Rzekunianka Rzekuń
0:1
Pełta Karniewo
Makowianka Maków Mazowiecki
1:3
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
1:0
Tęcza Łyse
Orzyc Chorzele
2:2
Tęcza Ojrzeń
KS CK Troszyn
7:0
Sona Nowe Miasto
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
2:1
Iskra Krasne
Wkra Sochocin
1:1
Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń
1:1
KS CK Troszyn
Tęcza Ojrzeń
1:1
Rzekunianka Rzekuń
Mazowsze Jednorożec
2:0
Makowianka Maków Mazowiecki
Pełta Karniewo
1:0
Boruta Kuczbork
Tęcza Łyse
1:0
Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto
0:1
Żbik Nasielsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
5:3
Mazowsze Jednorożec
Boruta Kuczbork
3:0
Makowianka Maków Mazowiecki
Iskra Krasne
1:1
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
0:5
Wkra Bieżuń
KS CK Troszyn
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Pełta Karniewo
0:3
Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele
0:2
Sona Nowe Miasto
Rzekunianka Rzekuń
0:7
Tęcza Łyse
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
0:1
Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń
5:0
Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
2:1
Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń
5:0
Boruta Kuczbork
Mazowsze Jednorożec
0:7
Iskra Krasne
Wkra Sochocin
1:5
KS CK Troszyn
Sona Nowe Miasto
3:1
Rzekunianka Rzekuń
Tęcza Łyse
6:0
Pełta Karniewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
0:1
Korona Ostrołęka
Iskra Krasne
1:8
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Ojrzeń
1:3
Tęcza Łyse
Żbik Nasielsk
0:1
Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele
0:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Pełta Karniewo
2:5
Sona Nowe Miasto
Rzekunianka Rzekuń
3:4
Wkra Bieżuń
KS CK Troszyn
7:0
Mazowsze Jednorożec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
0:1
KS CK Troszyn
Wkra Bieżuń
3:2
Pełta Karniewo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
5:1
Rzekunianka Rzekuń
Korona Ostrołęka
3:0
Iskra Krasne
Mazowsze Jednorożec
1:2
Żbik Nasielsk
Tęcza Łyse
4:0
Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin
8:2
Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto
5:2
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
1:2
Iskra Krasne
KS CK Troszyn
0:2
Korona Ostrołęka
Tęcza Ojrzeń
1:1
Wkra Bieżuń
Żbik Nasielsk
0:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Rzekunianka Rzekuń
0:0
Wkra Sochocin
Pełta Karniewo
3:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Tęcza Łyse
4:0
Sona Nowe Miasto
Orzyc Chorzele
4:0
Mazowsze Jednorożec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
1:0
Tęcza Łyse
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:0
Tęcza Ojrzeń
Wkra Sochocin
1:0
Pełta Karniewo
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
Orzyc Chorzele
Korona Ostrołęka
4:1
Żbik Nasielsk
Iskra Krasne
3:2
KS CK Troszyn
Sona Nowe Miasto
7:0
Boruta Kuczbork
Mazowsze Jednorożec
1:2
Rzekunianka Rzekuń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żbik Nasielsk
3:2
Iskra Krasne
Orzyc Chorzele
1:4
Korona Ostrołęka
Tęcza Ojrzeń
1:4
Wkra Sochocin
Tęcza Łyse
2:3
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Sona Nowe Miasto
2:1
Wkra Bieżuń
Boruta Kuczbork
1:2
KS CK Troszyn
Pełta Karniewo
1:2
Mazowsze Jednorożec
Rzekunianka Rzekuń
0:0
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
3:1
Pełta Karniewo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:5
Sona Nowe Miasto
Korona Ostrołęka
2:1
Rzekunianka Rzekuń
Wkra Bieżuń
7:0
Boruta Kuczbork
Iskra Krasne
1:2
Orzyc Chorzele
Mazowsze Jednorożec
3:3
Tęcza Ojrzeń
KS CK Troszyn
7:1
Żbik Nasielsk
Wkra Sochocin
3:0
Tęcza Łyse
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
0:2
Tęcza Ojrzeń
Boruta Kuczbork
2:3
Żbik Nasielsk
KS CK Troszyn
3:0
Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:2
Wkra Bieżuń
Iskra Krasne
2:0
Rzekunianka Rzekuń
Wkra Sochocin
1:2
Sona Nowe Miasto
Mazowsze Jednorożec
0:4
Tęcza Łyse
Korona Ostrołęka
3:0
Pełta Karniewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
4:0
Wkra Sochocin
Sona Nowe Miasto
4:1
Mazowsze Jednorożec
Pełta Karniewo
1:1
Iskra Krasne
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:0
Boruta Kuczbork
Tęcza Łyse
2:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Ojrzeń
1:0
Korona Ostrołęka
Orzyc Chorzele
0:4
Żbik Nasielsk
Rzekunianka Rzekuń
0:3
KS CK Troszyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
3:1
Tęcza Łyse
Boruta Kuczbork
1:0
Orzyc Chorzele
Iskra Krasne
1:3
Tęcza Ojrzeń
Makowianka Maków Mazowiecki
0:3
Sona Nowe Miasto
KS CK Troszyn
6:3
Pełta Karniewo
Wkra Sochocin
3:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Żbik Nasielsk
7:0
Rzekunianka Rzekuń
Mazowsze Jednorożec
2:1
Wkra Bieżuń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Ojrzeń
0:3
KS CK Troszyn
Sona Nowe Miasto
5:1
Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń
5:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Łyse
8:0
Iskra Krasne
Wkra Sochocin
4:2
Boruta Kuczbork
Pełta Karniewo
3:2
Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
1:0
Mazowsze Jednorożec
Rzekunianka Rzekuń
2:2
Orzyc Chorzele
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:2
Wkra Bieżuń
Boruta Kuczbork
6:0
Rzekunianka Rzekuń
Makowianka Maków Mazowiecki
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Iskra Krasne
2:7
Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk
3:0
Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele
1:3
Pełta Karniewo
KS CK Troszyn
0:3
Tęcza Łyse
Mazowsze Jednorożec
0:1
Wkra Sochocin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Łyse
6:2
Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń
4:0
Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto
0:0
KS CK Troszyn
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:1
Korona Ostrołęka
Tęcza Ojrzeń
4:2
Orzyc Chorzele
Wkra Sochocin
3:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Mazowsze Jednorożec
1:2
Boruta Kuczbork
Pełta Karniewo
3:1
Rzekunianka Rzekuń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
0:0
Pełta Karniewo
Korona Ostrołęka
0:0
Wkra Sochocin
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk
2:1
Sona Nowe Miasto
Iskra Krasne
0:2
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Orzyc Chorzele
1:2
Tęcza Łyse
KS CK Troszyn
1:3
Wkra Bieżuń
Rzekunianka Rzekuń
0:0
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
1:0
Boruta Kuczbork
Sona Nowe Miasto
10:4
Orzyc Chorzele
Tęcza Łyse
3:0
Rzekunianka Rzekuń
Wkra Bieżuń
3:0
Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:1
KS CK Troszyn
Wkra Sochocin
0:4
Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń
2:2
Pełta Karniewo
Mazowsze Jednorożec
3:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS CK Troszyn
0:1
Wkra Sochocin
Korona Ostrołęka
4:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Boruta Kuczbork
0:2
Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele
0:3
Wkra Bieżuń
Iskra Krasne
6:1
Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk
2:3
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Rzekunianka Rzekuń
2:3
Sona Nowe Miasto
Pełta Karniewo
0:1
Tęcza Łyse
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
2:0
Iskra Krasne
Korona Ostrołęka
3:1
Boruta Kuczbork
Sona Nowe Miasto
4:2
Pełta Karniewo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
3:0
Orzyc Chorzele
Wkra Bieżuń
2:1
Rzekunianka Rzekuń
Wkra Sochocin
6:1
Żbik Nasielsk
Mazowsze Jednorożec
1:3
KS CK Troszyn
Tęcza Łyse
1:1
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzyc Chorzele
4:1
Wkra Sochocin
Boruta Kuczbork
1:6
Tęcza Łyse
KS CK Troszyn
0:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Iskra Krasne
1:2
Korona Ostrołęka
Tęcza Ojrzeń
2:2
Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk
2:0
Mazowsze Jednorożec
Rzekunianka Rzekuń
1:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Pełta Karniewo
1:2
Wkra Bieżuń
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sona Nowe Miasto
3:4
Tęcza Łyse
Korona Ostrołęka
0:2
KS CK Troszyn
Makowianka Maków Mazowiecki
1:1
Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń
2:1
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:1
Pełta Karniewo
Iskra Krasne
3:1
Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin
2:3
Rzekunianka Rzekuń
Mazowsze Jednorożec
1:2
Orzyc Chorzele
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS CK Troszyn
1:0
Iskra Krasne
Orzyc Chorzele
4:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Boruta Kuczbork
0:4
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
0:1
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Żbik Nasielsk
2:2
Korona Ostrołęka
Rzekunianka Rzekuń
1:2
Mazowsze Jednorożec
Pełta Karniewo
0:4
Wkra Sochocin
Tęcza Łyse
1:0
Wkra Bieżuń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
4:1
Rzekunianka Rzekuń
Mazowsze Jednorożec
2:2
Pełta Karniewo
Iskra Krasne
1:3
Żbik Nasielsk
Korona Ostrołęka
2:1
Orzyc Chorzele
Wkra Bieżuń
0:4
Sona Nowe Miasto
KS CK Troszyn
4:0
Boruta Kuczbork
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
0:3
Tęcza Łyse
Wkra Sochocin
0:2
Tęcza Ojrzeń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Kuczbork
0:6
Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto
5:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Pełta Karniewo
1:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza Łyse
4:0
Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń
2:0
Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk
0:1
KS CK Troszyn
Orzyc Chorzele
2:2
Iskra Krasne
Rzekunianka Rzekuń
0:2
Korona Ostrołęka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości