Maków Mazowiecki
90'

Kary

59'
Radosław Piątek Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
67'
Hubert Kozon Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
92'
Michał Poniatowski Okazywanie niezadowolenia na ławce rezerwowych z decyzji sędziego asystenta nr 1 słowami: „co Ty k***a pokazujesz”
26'
Tomasz Więckiewicz Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
52'
Marcin Harzyński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „odsuń ten mur, czy Ci miarę kupić”
73'
Michał Dąbrowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
87'
Piotr Melchinkiewicz Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego asystenta nr 2 słowami: " co Ty k***a pokazujesz”

28.07.2021

Tym razem niestety Seniorzy Wieczfnianki nie zakończyli sukcesem meczu w III kolejce Ligi Okręgowej. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. W drugiej połowie Makowianka doprowadziła do wyniku 3:0. Wieczfnianka nie podłamała się i dążyła do korzystnego wyniku. Czasu starczyło tylko na dwa gole. Bramkarza gospodarzy pokonali Kamil Rutkowski, dla którego to pierwszy gol w koszulce Wieczfnianki i Piotr Melchinkiewicz.