Kary

15'
Michał Dąbrowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
28'
Marcin Harzyński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „…” co jest k***a, patrz trochę.
59'
Marcin Dziubiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
72'
Piotr Melchinkiewicz Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
90'
Jakub Mazurkiewicz Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „…” k***a nic nie było
40'
Mariusz Galik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
65'
Szymon Kacprzycki Pozbawienie przeciwników realnej szansy zdobycia bramki poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

31.07.2021

Ogromnym zawodem zakończył się sobotni mecz Wieczfnianki z Makowianką. Przegraliśmy zdecydowanie, nie dlatego, że goście grali bardzo dobrze, tylko przez naszą słabą dyspozycję. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był 40-letni grający trener, Jarosław Szmyt. Niestety bardzo słabo spisał się nasz bramkarz, który jest współwinnym utraty wszystkich 4 goli. Już w 8 minucie niepilnowany zawodnik gości strzela z bliska przy słupku. Po 3 kolejnych minutach powinno być już 0:2 - piłkarz Makowianki przenosi piłkę nad poprzeczką strzelając na pustą bramkę. Wyrównanie pada w 33 minucie - Michał Dąbrowski dobija własny strzał po wolnym Harzyńskiego. W końcowych sekundach pierwszej połowy Piotr Melchinkiewicz strzela tuż nad poprzeczką z ostrego kąta. Niestety początek drugiej połowy jest zabójczy dla naszego zespołu. Tracimy 2 gole w 49 i 51 minucie. Najpierw bez reakcji naszego bramkarza piłka wtacza się do bramki, a następnie po błędzie obrony napastnik z Makowa strzela przy słupku w sytuacji sam na sam. W 65 minucie obrońca gości fauluje Melchinkiewicza tuż przed polem karnym. Sędzia pokazuje Makowianinowi czerwoną kartkę. Niestety to goście podwyższają na 4:1 po kolejnym błędzie obrony i bramkarza - strzał głową i piłka w siatce. Nie minęło 60 sekund a Dąbkowski kopiuje swój wyczyn z pierwszej połowy i jest 2:4. Dopiero wtedy ruszamy zdecydowanie do przodu - bez efektu. Goście grając z kontry mogą strzelić kolejne gole, ale tym razem Kubik spisuje się bez zarzutu. W 80 minucie broni trudny strzał, a w 81 uprzedza napastnika Makowianki wybiegając na 40 metr.